Foto van NASA in de ruimte - Unsplash

STEM-academies

Erkende STEM-academies 2022

AFYA - https://www.afya.be 

ArdLab - https://www.ardlab.gent  

Arteveldehogeschool - https://www.arteveldehogeschool.be  

Astertechnics - https://astertechnics.be 

Authentical STEM - https://www.authentical.be

B.MKR STE(A)M - https://www.bmkr.be 

Bazarts: techniek- en kunstatelier – https://bazarts.be 

Beauty&Science kamp - https://www.facebook.com/BeautyEnSciencekamp

Beweeghelden - https://beweegkracht.be

Big Bang Wetenschapsbad - http://www.bigbangwevelgem.be 

BUDA::Lab - https://www.budalab.be 

CleanTechPunt - http://cleantechpunt.be 

CodeFever - https://www.codefever.be 

CoderDojo Belgium - https://www.coderdojobelgium.be 

COGEL - https://www.cogel.be 

Cosmodrome - https://www.kattevennen.be 

Cozmix - http://www.cozmix.be 

Creabelle - https://www.Info@creabelle-workshops.be 

Creaclub Technica - https://www.beroepenhuis.be/creaclub-technica 

Creafant - https://www.creafant.be 

Creatix-lab – https://www.creatix-lab.be 

das Kunst - https://daskunst.be 

De creatieve stem - https://www.decreatievestem.be 

De makerij - Fablab Merchtem - https://www.fablabdemakerij.be 

De Stembende - https://www.destembende.be

De STEM van Pluktuin Herne - https://www.depluktuinen.be/locaties/pluktuin-herne

DigiFabriek Temse – https://temse.bibliotheek.be 

Digisnacks - https://www.ap.be/digisnacks 

Digitale Wolven - https://www.digitalewolven.be 

DreamSTEAM - https://www.horizon-educatief.be

Digital Optimum Limburg - https://optimumlimburg.be

Ekoli – https://www.ekoli.be 

EYEST - https://www.b-photonics.eu/workshops/eyest-vzw 

Fablab De Loft - https://antopaso.be 

Fablab Erpe Mere - https://www.fablaberpemere.be 

FabLab Leuven - https://fablab-leuven.be/stem 

Fablab Maldegem - https://maldegem.bibliotheek.be 

Fablab STEM-academie Bib Stekene - https://maakbib.be/about .

FabLib STEM-academie Bib Stekene - https://stekene.bibliotheek.be

Fyxxilab - https://www.fyxxi.be/team 

GeeKKs.creafun - https://www.facebook.com/geekks.creafun.3

Go explore - https://www.goexploreworkshops.be 

Grule - https://www.grule.be 

GTI Mortsel - https://gtimortsel.be 

HUB Ondernemend Makerslab - www.jhdekorre.be/de-korre.php 

Heyo – http://www.heyo.be 

i-LUDUS STEM Academie - https://i-ludus.net/kids 

Ingegno - http://ingegno.be 

JCW - https://www.jeugdcultuurenwetenschap.be

JoMus Science Academy - https://www.jomus.be

Jong Digidak - https://blenders.be/dienstverlening/jong-digidak 

Junior Argonauts - https://www.juniorargonauts.be 

L-Botics - http://l-botics.be 

Libelhamelclub – De Vroente - https://www.devroente.be 

Link in de Kabel - https://www.lidk.be 

LonderLab - https://www.londerlab.be 

Lubbeek-lab - https://www.lubbeek.be/stem-academie-lubbeek-lab

Maakbib Zonnebeke - https://zonnebeke.bibliotheek.be/maakbib

Maakplaats BiB Buggenhout - https://buggenhout.bibliotheek.be/de-maakplaats

Mad Science - https://belgie.madscience.org

MakerFaire Couwelaar - https://www.antwerpen.be

Makerskamer Bib Sint Gillis Waas - https://sint-gillis-waas.bibliotheek.be 

Makerspace De Prins Diest - https://makerspacedeprinsdiest.jouwweb.be 

Makerspace Hoboken - https://www.antwerpen.be

Maketma - https://www.maketma.be 

Media Lab @ Bib Park - https://www.antwerpen.be

NeW Academie - https://www.natuurenwetenschap.be

Oberon - https://www.urania.be/urania/jeugdwerkingoberon 

Odifiks - https://odifiks.odisee.be 

Openbare bibliotheek Kortrijk - https://kortrijk.bibliotheek.be 

Open Jonge Makersclub - https://www.humanfactory.be

Proefkot - http://www.uantwerpen.be/proefkot 

Proweto Academie - https://www.provil.be 

PSD Stem - https://www.psdiepenbeek.be/nl/stem-plus 

PXL STEM Academie -  https://www.pxl-stem-academy.be 

Remenos - https://remenos.weebly.com 

Richtpunt Campus Hamme - https://www.richtpunthamme.be 

S(esam) O(pen) IT (SOIT) - https://www.hujo.be 

Sapikids - https://www.sapikids.be 

Skillz - https://www.skillz.be 

Spelenderwijzer - https://spelenderwijzer.be 

Sporta Vakantie vzw - www.sportakampen.be

Sport en Opleiding - https://www.sportenopleiding.be 

Sport en techniek kamp - https://hetrokken.be

Steam Academy/Steam- Club - https://www.mosa-rt.be/the-box/steam-academy 

STEM Blankenberge - https://www.blankenberge.be

STEAMlab Bib Kruibeke - https://kruibeke.bibliotheek.be/steam 

STEAMlab Sint-Niklaas - https://sint-niklaas.bibliotheek.be/steam 

STEAMWORK - https://www.steamwork.be

STEM Academie Malle - https://www.malle.be/workshop-STEM 

STEM-academie Lokeren - https://lokeren.be/producten-en-diensten/techniekacademie-lokeren

STEM Academie Schilde - https://www.schilde.be/stem-academie-schilde

STEM Academie Spectrumcollege - https://spectrumcollege.be/beringen-bovenbouw/stem 

STEM challenge - https://www.kdg.be

STEM@AB - https://www.atheneum-brakel.be 

STEM@Athena Heule - https://www.athena-school.be/onze-school/campus-heule 

STEM4ALL -  http://www.vzwaiem.be 

STEM@Inspirocollege - https://www.inspirocollege.be/home/workshop-stem 

STEMindeklas.be - https://stemindeklas.be 

STEM-lab Turnhout - https://www.talentenschoolturnhout.be/stem-lab 

Studio Bibber - https://www.antwerpen.be

Studio-T - https://www.ap.be/studio-t 

Teach Learn Grow - https://www.teach-learn-grow.be 

TeamTeach Academie - https://www.handelsschoolhasselt.be/nl

Techniekacademie - https://www.techniekacademie.be 

Techniekacademie Sint-Catharinacollege Geraardsbergen - https://www.sintcatharinacollege.be/techniekacademie 

Techniek-en WetenschapsAcademie - https://www.techniekenwetenschapsacademie.be 

Techniekfabriek - https://beveren.bibliotheek.be/uit-agenda 

Techniekschuur Lennik - https://www.techniekschuur.be 

Technologiebende - https://www.jeugdgenk.be/technologiebende 

Technologie & Engineering Academy – Don Bosco Helchteren – https://donboscohelchteren.be/

Technopolis - https://www.technopolis.be 

The IT-Garage - http://www.the-it-garage.be 

Thrillcampz - https://www.thrillcampz.be

Top Vakantie - https://www.topvakantie.be 

Transit - http://transitwebshop.org/ 

Truckopolis – https://www.volvogroup.com 

UCLL Techniek en Wetenschapsacademie Leuven - https://www.techniekenwetenschapsacademie.be 

Ugent Volkssterrenwacht Armand Pien - https://www.armandpien.be 

Volkssterrenwacht Mira - https://www.mira.be/sterrenwacht/cursussen/jongeren 

Volksstereenwacht Urania – https://www.urania.be 

Vrije ateliers - https://www.vrijeateliers.be 

VVS – Vereniging Voor Sterrenkunde - https://www.vvs.be 

WEET,geeft je STEM - https://www.maksvzw.org 

Wetenschapsacademie Howest - https://www.howest.be/nl/wetenschapsacademiekortrijk 

Willewete - https://www.willewete.be 

WiWeTeR - https://wiweter.be