Digitale tools maken het leven van ondernemers eenvoudiger

Publicatiedatum
In het voorjaar van 2019 lanceerde VLAIO een EFRO-oproep gericht naar lokale besturen om hun digitale dienstverlening voor ondernemers te verbeteren. Binnen die oproep werden 12 projecten goedgekeurd. De stad Aalst en de gemeente Zaventem gebruikten de middelen om een digitaal ondernemersloket te ontwikkelen. Margot De Wit en Tineke Stockman van de dienst Economie van stad Aalst en Sven Willekens, beleidsadviseur Economie en Ondernemen bij gemeente Zaventem, vertellen over dit innovatietraject.
Tineke Stockman, Margot De Wit en Sven Willekens

Ondernemers kunnen de status van hun dossiers en aanvragen in detail opvolgen. Zo creëren we een ondernemersvriendelijk klimaat en meer efficiëntie.

-
Margot De Wit
,
Adviseur economie stad Aalst

Ondernemers kunnen rechtstreeks terecht bij ons e-loket, maar ook via e-loketondernemers.be kunnen ze snel doorklikken naar Zaventem als ze zijn ingelogd via ‘aanmelden’ in de header.

-
Sven Willekens
,
beleidsadviseur economie en ondernemen Zaventem
Een premie aanvragen via het Ondernemerspunt van Stad Aalst

Op een maand tijd hebben al 500 unieke Aalsterse ondernemers zich aangemeld op ons platform.

-
Tineke Stockman
,
Diensthoofd economie stad Aalst

Centraal staat nog steeds de communicatie tussen mensen. Het digitale blijft slechts een handig instrument.

-
Sven Willekens
,
Beleidsadviseur economie en ondernemen Zaventem
 
 
 
 

Delen: