Erkende STEM-academies op 20 december 2019

ArdLab - www.ardlab.gent 

Codigo+ - www.codigoplus.be 

Gluon -  www.gluon.be 

Idee Kids - www.ideekids.be 

Muntpunt - www.muntpunt.be 

Astertechnics - www.astertechnics.be 

Arkades vzw - www.arkades.be 

Hogeschool VIVES - www.vives.be 

FabLab Leuven - www.fablab-leuven.be 

KU Leuven - www.kuleuven.be/wetenschapscommunicatie 

Odisee - www.odisee.be 

Thomas More - www.wiweter.be 

UC Leuven-Limburg - www.ucll.be 

Associatie Universiteit en Hogescholen Antwerpen - www.wetenschapaandestroom.be 

Artesis Plantijn Hogeschool - www.ap.be/beleef-wetenschap-overzicht/2025 

Karel de Grote Hogeschool - www.kdg.be 

Universiteit Antwerpen - www.uantwerpen.be 

Associatie Universiteit en Hogescholen Limburg - www.auhl.be 

Universiteit Hasselt - makerspace.pxluhasselt.be

Howest - www.howest.be 

Arteveldehogeschool - www.arteveldehogeschool.be 

Hogeschool Gent - www.hogent.be 

Universiteit Gent - www.ugent.be 

UGent Campus Kortrijk - www.ugent.be/campus-kortrijk

Universiteit Gent Werkgroep Elektronica - www.ieeesb2.elis.ugent.be/nl/welek 

UGent-Volkssterrenwacht Armand Pien - www.armandpien.be/ 

Campus D'Hek Landen - www.studiotechniek.dheklanden.net

Atheneum Herzele - www.atheneum-herzele.be/cms3/e-stem 

BUDA::lab - www.budalab.be 

CodeFever vzw - www.codefever.be 

CoderDojo Belgium - www.coderdojobelgium.be 

Fablab Erpe-Mere / Sint-Jozef school Mere - www.fablaberpemere.be 

Kattevennen-Cosmodrome - www.kattevennen.be 

Cozmix, Volkssterrenwacht Beisbroek - www.cozmix.be

Creafant - www.creafant.be 

De Creatieve STEM - decreatievestem.be

Libelhamelclub, De Vroente - www.lne.be/organisatie/centra/de-vroente/aanbod-per-doelgroep/libelhamels/libelhamelclub

Digitale Wolven vzw - www.digitalewolven.be 

Discoverit - www.discoverit.be 

Fyxxi - www.fyxxi.be 

EDUGO Oostakker - www.edugo.be/algemeen/stem-academie 

Ekoli - www.ekoli.be 

Ensorinstituut Oostende - www.ensorinstituut.be 

Erasmusatheneum Deinze - www.erasmusatheneum.be 

geckoLab vzw - www.geckolab.be 

GTI Mortsel - www.gtimortsel.be 

Het Beroepenhuis - www.beroepenhuis.be 

Hujo - www.hujo.be 

i-LUDUS - www.i-ludus.be 

Ingegno - www.ingegno.be 

Jeugd Cultuur en Wetenschap - www.jcw.be 

Jeugddienst Herselt - www.herselt.be/vrije-tijd/jeugd/jeugddienst 

Jeugddienst Melle - www.melle.be 

JOMA Katholiek Scholencentrum - www.jomasecundair.be

Jonge Helden - www.jongehelden.be 

KAMSA Aarschot - www.kamsa.be 

KTA Brakel - www.ktabrakel.be 

KTA Da Vinci Edegem - www.ktadavinci.be 

L-Botics - www.l-botics.be 

Mediaraven - www.mediaraven.be 

Murzim - www.murzim.be 

Natuur & Wetenschap - www.natuurenwetenschap.be 

Natuur2000 - www.natuur2000.be 

Nerdlab - www.nerdlab.be 

Provil Lommel - www.provil.be 

PTI Hamme - www.ptihamme.be 

PTI Zottegem - www.ptiz.be 

RVO-Society - www.rvo-society.be 

Sapikids - www.sapikids.be 

Scholengemeenschap Meetjesland - www.kommee.be 

T4U te Sint-Jozef Humaniora - www.sintjozefhumaniora.be/t4u-techniekclub 

Sint-Lambertusinstituut Heist-op-den-Berg - www.sintlambertus.be 

Spectrumschool Deurne - www.spectrumschool.be 

Talentenfabriek - www.talentenfabriek.be 

Techniek- en WetenschapsAcademie - www.techniekenwetenschapsacademie.be 

Technopolis - www.technopolis.be 

Timelab - www.timelab.org 

TISJ Geraardsbergen www.tisj-geraardsbergen.be 

Top Vakantie www.topvakantie.be 

Erasmushogeschool Brussel www.erasmushogeschool.be 

Vrije Universiteit Brussel www.vub.ac.be 

VVS – vereniging voor sterrenkunde     www.vvs.be 

VOKA - Kamer van Koophandel Limburg www.techniekpromotie.be 

Volkssterrenwacht MIRA - www.mira.be 

Volkssterrenwacht Urania - www.urania.be 

VTI Kontich - www.vtikontich.be 

Edulab - www.edulab.be 

Teach Learn Grow - www.teach-learn-grow.be 

De Code Generatie - www.decodegeneratie.be 

Objective International - www.objt.com 

Belgische Informatica-olympiade vzw - www.be-oi.be 

Techniek- en WetenschapsAcademie Vlaams Brabant - www.techniekenwetenschapsacademie-vlbr.be 

Robocup Junior - www.robocupjunior.be 

AstroLab Iris - www.astrolab.be 

Gemeenschapscentrum De Markten - www.demarkten.be 

Sporta-Vakantie VZW - www.sportakampen.be 

KetCode - www.ketcode.be 

Hogeschool PXL - www.pxl.be 

Makerspace De Prins Diest - www.makerspacedeprinsdiest.jouwweb.be 

Bibliotheek Maldegem - www.maldegem.be/bibliotheek 

Makerslab De Shack - www.deshack.be 

GTI Beveren - www.gtibeveren.be 

Bernardusbron Oudenaarde - www.techniekacademie.eu 

AFYAvzw - www.afya.be 

LonderLab - www.londerlab.be 

De Notenboom vzw - www.denotenboom.net 

githo nijlen - www.githonijlen.be 

VTI Sint-Lucas menen - www.vtimenen.be 

Sport en Opleiding vzw - www.sportenopleiding.be 

't Lab VZW - www.tlab-techniek.be 

STEAMWorks - www.steamworks.brussels

Link in de Kabel vzw - www.lidk.be 

Steam-club Mosa-rt - www.mosa-rt.be/algemeen/steam-club 

Digitize - www.wannadigitize.com 

Techniekschuur Lennik vzw - www.techniekschuur.be 

Stad Genk - www.technologiebende.be 

GRULE Game Rules - www.grule.be 

Junior Argonauts VZW - www.juniorargonauts.be 

CodeClub Lochristi - www.codeclublochristi.be 

TI Don Bosco Hoboken - www.donboscohoboken.be

Provinciale Technische School Maasmechelen - www.ptsmm.be 

Spelenderwijzer vzw - www.spelenderwijzer.be 

Dbroej vzw - Jeugdhuis Miks - www.miks1020.wixsite.com/miks 

House of Talent - houseoftalent.wixsite.com/leuven 

Vrij Katholiek Onderwijs (Bovenbouw) - www.vko.be 

BE Legendary - www.belegendary.be 

Masala Gent - www.masalagent.be 

Provinciaal Instituut voor Biotechnisch Onderwijs (PIBO) - www.pibo.be 

Hogeschool PXL - www.pxl.be